آخرین مطالبکتاب و کتابخوانی

دانلود رمان اسپرلوس با لینک مستقیم

دانلود رمان اسپرلوس با لینک مستقیم

نویسنده: هرمان ‌هرسه
مترجم: پرویز داریوش
 تعداد صفحات: ۲۶۳

خلاصه رمان:
ده سال پیش ، وقتی” یوهان فراگوت “زمینی به نام “اِسپَرلُوس “خرید و به آن جا نقل مکان کرد ، خانه ی اربابی کهن سالِ رها شده ای بود با کوره راه های باغ.فراگوت معبد آن را ویران کرد و کارگاه نقاشی جدیدی بنا نمود .وی مدت هفت سال در آن جا سرگرم نقاشی بود. پسرش آلبرت را به مدرسه ی شبانه روزی فرستاد تا کم تر با او رو در رو باشد . خانه ی اربابی را به همسرش” آدله “و خدمت کاران واگذار کرد. او در همان کارگاه مانند مردان مجرّد می زیست.
“پی یر ” نام پسر کوچکشان بود که دلبر پدر و مادر و تنها پل ارتباطی بین آن ها و کارگاه و خانه ی اربابی بود…
 ژانر: #خارجی

قسمتی از رمان اسپرلوس»

ده سال پیش چون پوهان فراكوتا اسپرلوس را خرید و بدان نقل مکان کرد خانه اربابی کهنسال رها شده ای بود با کوره راههای باغ که از بسیاری نمو سبزه روی آنها را پوشانده بود، نیمکتهای خزه پوشیده، پله های سنگی ترك برداشته، و باغی بزرگ و کوریده و به خود گذارده. تنها ساختمانهای ملك، که خود نزديك به هشت جريب فرنگی بود، همان خانه اربابی خوشگل و اندکی به تباهی گرائیده بود با استبل آن، و در باغ بزرگ خانه تابستانی کوچک معبد مانند، که در های آن بر لولاهای تاب برداشته و دیوارهای آن کج آویخته بود، پیش از این با حریر نیلگون پوشیده و در این هنگام با خزه و خاشاك زبور شده بود. |

پس از خریداری بنگاه مالك جديد بی درنگ دستور داد معبد مخروبه را ویران کردند و تنها آن ده پله کهن سنگی را به جای نهادند که از درگاه آن تا لبه استخر ماهي فرود می آمد. در جای میبد کارگاه فراگوت را بر پا داشتند. وی در این جای به مدت هفت سال به نقاشی مشغول بود و غالبا وقت خود را در آن گذرانده بود، ولیکن تا هنگامی که افزایش دورایی در خانواده اش او را بر آن داشت که پسر بزرگ خود را به شبانه روزی بفرستد، خانه اربابی را به زنش و خادمان واگذارد، و برای استفاده خود در اتاق به کارگاه بیفتاد، در خانه اربابی زندگی می کرد، و سپس از آن زمان به گونه مردان مجرد در همان کارگاه میزیست در مورد خانه اربابی جای افسوس بود، که فرا فراگرت و پسر هفت ساله شان پیرا، تنها طبقه بالایی را به کار می بردند؛ بانو میهمانان و کسانی را که به دیدار می آمدند و هرگز شمارشان بسیار نبود پذیرا می شد، و بدین گونه شماری از اتاقها سراسر سال خالی می ماند.
پیر کوچك دلبر پدر و مادر بود، تنها بستگی میان آن دو؛ هم میان خانه اربابی و کارگاه تماس گونه ای را نگاه می داشت، ….

توجه: تمامی فایل های دانلودی سایت بیگموون zip میباشند لذا حتما از نرم افزار winrar در گوگل پلی یا بازار برای گوشی های اندروید و همچنین برای کامپیوتر استفاده کنید.

رمز تمامی فایل های فشرده ساری:www.bigmoon.ir

دانلود بالینک مستقیم

بیشتر بدانید:

دانلود رمان آویزه های بلور با لینک مستقیم

دانلود رمان اغوای دوشیزه دنو با لینک مستقیم

دانلود رمان اغوای دوشیزه دنو با لینک مستقیم

رمان اسپرلوس

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن